Návrat z Ameriky

18. září 2010 v 18:42 | Nashime & Nakamura |  Nashime - povídky
Název: Návrat z Ameriky
Autor: Nashime & Nakamura
Fandom: Aoi X Kai
Vypráví: 3. osoba (takže na příklad já! xD)
Věnováno: AruSh (sice jsme to psaly spolu, ale vzhledem k tomu, že jsem to pak musela celý dopsat sama.... a taky že se ti to tak líbilo.... xD)

"Crrrrr!"
Budík nebyl tím co leadera the GazettE budilo v pět rrno. Vyhrabal se z postele a v touze mrštit tím mobilem proti zdi zvedl hovor.
"Moshi moshi," zívl do telefonu.
"Já tě vzbudil? Ach gomene…." Omlouval se Aoi.
"Co je?" Hučel Kai. Aoi začal překotně vysvětlovat, že zapomněl, že v Americe je jiný čas než v Tokiu.
"A copak potřebuješ a kdy přijedeš?"
"Mno právě že zítra… nemohl bys…. Nemohl bys mě vyzvednout z letiště?" Zeptal se váhavě když slyšel Kaiův lehce podrážděný hlas.
"Kai… prosím tě jsi tam?" Ptal se Aoi když nedostal odpověď.
"Jo…. To je přece samozřejmost!" Řekl o něco veseleji. Dokonce jeho rty ucukly do mírného úsměvu. Ještě se domlouvali a pak Aoi zavěsil. Kai mrknul na hodiny.
"Co? Tři čtvrtě na šest? Stejně bych za chvíli vstával." Zamumlal si pro sebe a šel se osprchovat a na jíst. Po snídani vyrazil do práce kde byl až do večera.

***

Kai vyrazil na letiště pozdě v noci. Projížděl ulicemi Tokia, které ani v noci neutichly až dorazil na letiště kde čekal na Aoiho.
"Kai! " Zavolal na něj, když ho uviděl v hale.
"No čau! Jak ses měl?"
"Jo… bylo to super, ale jsem rád, že jsem zpátky!"
"Tak pojď ať už jsme doma!" Vybídl ho a pomohl mu vzít zavazadla, kterých měl Aoi požehnaně. Naložili to všechno do auta a vyrazili. Kai se Aoiho vyptával na plno věcí. Pak ale konverzace utichla. Když Kaie napadly další otázky, chtěl se zeptat, ale zarazil se, když viděl spícího Aoiho opřeného o dveře auta s nevinným výrazem ve tváři.
"Musí být hrozně unavený…" pomyslel si Kai. Ale něco se v něm dělo. Jeho spolujezdec mu připadal děsně roztomilý. Neodolal a jemně ho pohladil po stehně. Aoi se ve spánku usmál. Kaiova ruka na jeho noze zůstala ležet… teda alespoň do té doby dokud nebylo nutno prudce zahnout za roh. To totiž Aoiho probudilo. Kai s leknutím svoji ruku stáhl a jako by nic - měl jí zpátky na volantu.
"To už jsme na místě?" Zamumlal rozespale Aoi.
"Ne… ještě ne…" Odvětil Kai stále hledíce před sebe… pozbýval odvahy aby mu pohlédl do očí avšak byl klidný když věděl, že si ničeho nevšiml.
"Kai…. Mně se zdál děsně divnej sen! Je to asi trapný ti to řikat…." Najednou ho zamrazilo tušil o čem ten sen byl.
" Mno zdálo se mi… jakože já a ty....." Naznačil a rozesmál se. Kai ztuhl. I při nedostatku světla si toho Aoi všiml.
"Co je?" Začínal si však uvědomovat, že to asi sen nebyl…
"Kai?"
"Ehm… no?"
"To nebyl sen… že jo?"
"Eee…. Aoi-san… já…" Koktal. Cítil se více než provinile. On přece není… nebo jo?
"takže nebyl…" uzavřel to Aoi.
Auto najednou prudce zabrzdilo na odpočívadle. A uvnitř to doslova jiskřilo. Aoi popadl Kaie za tričko a přitáhl ho k sobě. Opatrně ho políbil a Kai po chvíli počal polibky vracet. Divoce se líbali. Kai zapletl prsty do Aoiho vlasů a nechal se unášet přívalem touhy. Ani mu nevadilo, když zjistil, že leží pod Aoim na zadním sedadle.
"Buď něžný…" Poukázal nesměle…
"ššš…. To víš, že budu. Někdo ostatně musí řídit!" řekl a vroucně ho políbil na krk. Kaiovy ruce zabloudily Aoimu pod tričko a pak mu ho svlékl a hodil na přední sedadlo. Líbal ho na porcelánový hrudník. Pak mu Aoi začal rozepínat kalhoty. Nejdřív pásek, pak knoflíček a zip a kalhoty letí do přední části vozidla.
"Aoi…"
"Neboj se." Uklidňoval ho.
Kai už byl pořádně vzrušený a Aoi chtěl jeho vzrušení ještě zvýšit. Kai nechal Aoiho dělat podle svého. Vzdychal když si s ním pohrával a ani se nesnažil své vzdechy utišit. Aoimu už začínaly být kalhoty pořádně těsné, a tak rychle následovaly zbylé kusy oblečení hezky na přední sedadla.
Pomaličku, nenásilně a opatrně do něho vnikl. Chtěl Kaiovu bolest snížit na minimum. Malou chvíli v něm setrval a pak se začal pomalu pohybovat. Jeho rychlost se zvyšovala.
Okna se mlžila a oba dva se svíjeli v slastech. Aoi už pomalu dosahoval vrcholu. Jeho sperma prudce vystříklo do Kaiových útrob. Ten se prohnul a vykřikl Aoiho jméno a chvíli na to dosáhl vrcholu blaha i on a potřísnil Aoiho hrudník svým semenem. Na konec si věnovali ještě dlouhý a poslední polibek. A po zbytek cesty už nikdo nepromluvil. Kai se rozloučil s Aoim a pak jel domů i on.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ryo "Suzuki" Pukkas | Web | 18. září 2010 v 18:59 | Reagovat

Aaa.... *DEAD* To je na můj chorý mozek moc!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama