Při západu slunce

18. září 2010 v 15:35 | Nashime Maiko & Nakamura Ayumu |  Nashime - povídky
Název: Při západu slunce
Autor: Nashime & Nakamura
Fandom: Ruki X Reita
Vypráví: Ruki
Věnováno: Pukkas <3 (Jo jo, něco ušitý na míru přesně pro tebe! Užij si to! xD)


Procházel jsem se po pláži, slunce už zapadalo a hučel příboj moře. Bosýma nohama jsem kráčel po bílém písku. Ani nevím jak dlouho jsem tam byl.
"Ruki!" Uslyšel jsem vzdálené volání. Ohlédl jsem se. Běžel za mnou blonďatý o něco vyšší muž s páskou přes nos. Rád jsem ho viděl.
"Kde jsi sakra byl?!" Zeptal se když ke mně doběhl. Cítil jsem v jeho hlase velikou úlevu. Objal jsem ho v pase a zašeptal: "Promiň…." Přejel jsem mu rukou po zádech.
"Už mi prosím víckrát neutíkej." Pokáral mě Reita a přitiskl mě k sobě. Vískal mě ve vlasech a já položil hlavu na jeho rameno a objímal ho.
"Nemáš sebemenší tušení jak moc jsem se o tebe bál." Při jeho slovech jsem měl slzy na krajíčku.
A pak jsme už ruku v ruce šli spolu po opuštěné pláži. Povídali jsme si
o všech možných věcech. A v tom přišla nějaká větší vlna, vyplavila na souš řasy a Reita po nich uklouzl. Oba jsme se skáceli do mokrého písku. (No prosím! A to mám v sobě jen jednu skleničku!)
Zůstali jsme ležet. Hladil jsem Reitu ve vlasech a vinul ho k sobě. Políbil jsem ho na čelo načež on mi polibek oplatil na rty. Převalil jsem se na něj a zajel rukama po jeho mokré tričko. Vpíjely se do mě jeho oči ve kterých se zračila směsice vzrušení se strachem. Přisál jsem rty k jeho krku a Reita slastně zavrněl a tiskl mě k sobě ještě víc. Pak mi začal svlékat triko. Rozhodně jsem se mu nebránil. Nechtěl jsem ale zůstat po zadu a taky ho zbavil vrchní části oblečení. Reita se zachvěl a dlouho mi mlčky zíral do očí. Proč na mně pořád musí koukat jako úplné neviňátko? Začal jsem ho líbat na nahou hruď přes pupík až k lemu kalhot kde jsem se zastavil a jemně ho kousal do citlivé kůže v podbřišku zatím co jsem mu svlékal ty jeho těsné kalhoty. Pomalu jsem je z něj stáhl a teď jsem ho líbal na stehnech.
Oba jsme byli vzrušení. Sundal jsem mu i trenýrky a dal se do práce. Reita vzdychal, kňučel a vrněl až tak mu to bylo příjemné! Jeho slast byla i mou. Chtěl ale ještě víc a…. eto… ne jen on! Na okamžik jsem zaváhal a Reita toho využil.
Mokrý písek mě zastudil do zad. "A kdo říkal, že budu dole?" vypadlo ze mě něco mezi kňučením a vrčením.
"Protože jsi mladší, menší…." Položil jsem mu prst na rty, protože po menší obvykle následovalo "ošklivější" nebo "blbější". Reita se ušklíbl.
Hbitě zaútočil na knoflík od mých kalhot a v mžiku jsem byl nahý stejně jako on. Přiblížil se ústy k mému přirození (které už doopravdy hoodně nakynulo!) Ale nic neudělal. Očekával jsem, že mi tu slast vrátí, ale nic!! Byl jsem zoufalý! Šílel jsem z jeho nečinnosti. Naše pozice se opět prohodily. V neukojitelné touze jsem do něho vnikl celou svojí délkou, ale když jsem uslyšel Teutův bolestivý výkřik rychle jsem se zase zklidnil. Nějakou chvíli jsem v něm setrval, ale nedokázal jsem čekat moc dlouho. Začal jsem pomalu přirážet.
Po prvé….. vzdech
Po druhé…. Hlasitější vzdech
Potřetí a už to šlo. Reitovo tělo se napínalo a třáslo…. Věděl jsem že prožívá jednu z největších slastí v životě. Vroucně jsem ho miloval, chtěl jsem mu dát to nejlepší!
A pak mě z "akce" vyrušilo kuckání. Zatlačil jsem Reitu do písku! Vystoupil jsem z něho a oba jsme se vrhli do mořských vln abychom se opláchli….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ryo "Suzuki" Pukkas | Web | 18. září 2010 v 16:06 | Reagovat

Aaa... Nashino!!!!!! Grr... Tohle mě nedělejte! OMJ! Nee! Další, další, další!!! *DEAD* *výtlem* OMJ! Dokonalost! Bezkonkurenční! *DEAD*

2 Ryo "Suzuki" Pukkas | Web | 18. září 2010 v 16:07 | Reagovat

PS: Proč myslíš že to je ušitý na míru přesně mě?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama