Žádaný: 1. díl

27. září 2010 v 20:33 | Nashii-chan |  Nashime - povídky
Tak jsem teda začala taky psát delší yaoi i s nějakou zápletkou... mno musim upozornit, že je to prasárna (bez debat! xD) a můžete počítat ještě 2 další díly... mno uvidíme. Každopádně koukejte podat i nějakou kritiku! (nikdo jí nemé rád, ale všichni jí potřebujem ke zdokonalení se!)
Mno a to je asi všechno co jsem měla na srdci... ENYOI IT! <3A bylo po koncertu. The GazettE se rozloučili s davy fanoušků a skokem při kterém se všichni drželi za ruce zakončili svůj tříhodinový pobyt na podiu. Byli úplně vyřízení. Nikdo však nemohl uvěřit, že je opravdu konec.
"Mno kluci, dneska jsme fakt váleli! Viděli jste ty holky jak úplně šílely?" Řekl Aoi po tom, co se všichni dali trochu do pořádku.
"Neviděl někdo moje cigarety?" Ozval se Ruki prohledávajíce svoje věci.
"Já bych si teda radši dal nějaký to pitíčko." Reagoval Uruha.
"Ty bys furt jen chlastal Uru!" Zasmál se Kai.
"Můžu za to snad?" zeptal se a snažil se aby jeho hlas zněl strašně nevině.
"A co, že ty nic neřikáš Reito?" Obrátil se na něj Aoi s úsměvem.
"To je v pohodě, jen…. Jen jsem to tam asi trochu zvoral." Odvětil.
"Prosimtě se nic neděje! Nevyčítej si to. Každéj něco vždycky zkazíme. Radši se raduj z toho, že si můžem konečně vorazit." Těšil ho Ruki a přátelsky ho poplácal po zádech.
Až se dali všichni komplet do pořádku vyrazili do hotelu. Každý z nich pak šel svým směrem.

***

Aoi zavřel dveře svého pokoje a vyčerpaně se svalil na postel. V hlavě mu vířily zážitky z koncertu. Hrozně si to tam užíval, hlavně ty chvíle, kdy byl hodně blízko u Uruhy. Byl ale totálně vysílený. Rychle se umyl a zalezl pod
peřinu. Usnul během minuty.

*

Druhý den ráno hned po snídani vyrazila skupina zpátky do Tokia. Sedm hodin v autobuse…. To je dlouhá doba. Vraceli se z Osaky. Cestou podřimovali nebo si povídali co jiného dělat, že?

*

Aoi byl opravdu rád když stanul u prahu svého domu. V tom mu zazvonil mobil.
"Ahoj Uru, co potřebuješ?" Zvedl hovor.
"Napadlo mně jestli nechceš dneska večer někam vyrazit." Navrhl mu Uruha.
"To je fajn, tak já k tobě v sedm zajedu jo?"
"Super, těšim se. Tak zatím." Rozloučil se a zavěsil. Večer nasedl do auta a vyjel směr Uruhův dům. Pak zazvonil u dveří a nemusel čekat dlouho než mu otevřel.
"Čau." Pozdravil s úsměvem.
"Ahoj." Uruha mu úsměv opětoval. Pozval ho dál a navrhl mu, jestli by třeba nezašli do kina, že dnes dávají dobré filmy. Aoi souhlasil, dlouho nebyl s Uruhou o samotě… bylo mu jedno kde, ale hlavně ať jsou spolu mimo zraky ostatních členů the GazettE.
Tak tedy jeli.

*V kině*
Film byl asi v polovině když v tom Aoi Uruhu chytil za ruku. Ten to gesto zřejmě pochopil správně. Podíval se mu do očí, které i ve tmě sálu zářily jako hvězdy na noční obloze. Rty mu ucukly do něžného úsměvu. Aoi se opřel o Uruhovo rameno. Nechal ho… hladil ho ve vlasech a dotýkal se jeho ruky. Ani jeden z nich nemohl uvěřit, co se to děje. Ale oběma to bylo příjemné, nedbali na překvapené pohledy lidí sedících v jejich blízkosti. Už ani nesledovali ten film, přemýšleli jeden o druhém a přemýšleli, co bude dál…. (ačkoliv to oba dva tušili)

*Po kině*
Přišli k autu a Uruha si ne a ne sednout na sedadlo spolujezdce. Zaplul hezky do zadu a pohledem přemlouval Aoiho aby šel k němu.
"Tady ne…" Zašeptal a sedl za volant. Za chvíli se auto rozjelo k Aoiho domu. Byli nedočkaví (hlavně Uruha - Aoi ho v tom kině hezky nabudil) Rychle vběhli dovnitř a jen co zavřeli dveře začali se vášnivě líbat při čemž ztráceli zatím jen boty a bundy. Aoi Uruhu přimáčkl ke zdi a polibky mířil na jeho krk a rty. On mu je hladově oplácel.
Aoi zamkl dveře a zatáhl Uruhu do ložnice. Svalil ho na postel a pomalu mu začal rozepínat mikinu a pak mu svlékal i tričko. Líbal ho na teplou kůži a dotýkal se ho kde jen mohl. Zabloudil až k lemu jeho kalhot kde procítěně zkousl tu jemnou kůžičku v podbřišku. Uruha prostě nedokázal zadržet to slastné vzdechnutí což Aoiho vzrušilo ještě víc. Na chvíli se zastavil aby popadl dech. Uru toho využil a převalil se na něj - začaly lítat kusy oblečení. Už byl do půli těla nahý a Uruha zuřivě zaútočil na jeho knoflík od kalhot. Byl nadržený jako králík! Jejich pozice se ale rychle obrátily. Aoi si na něho lehl a zašeptal mu do ouška: "Jak dlouho jsem na tebe čekal…." načež zkousl jeho ušní lalůček a olízl jej. Pak se přesunul ke spodní části Uruhova těla (kterému doopravdy nedokázal odolat) a pomaloučku, ale opravdu pomalu mu sundával kalhoty. Nejdřív pásek. Pohrával si s kovovou přezkou a pak jí pomalu rozepnul a celý pásek vyvlékal očko po očku z jeho kalhot. Neodpustil si Uruhu maličko potrápit… šimral ho v podbřišku a při tom jen letmo zajížděl ručkou pod stále zapnuté džíny. Uru z toho úplně šílel! Aoi mu tedy zase pomaličku rozepnul knoflík a následně i zip. Pak se ale posunul do úrovně Uruhova obličeje a roztomile se na něj usmál a políbil na sladké rty. Už to ale nemohl vydržet ani on. Svlékl ho tedy konečně. Oba byli už skoro nazí. Na konec Uruhu Aoi zbavil i posledního kusu oblečení a naskytl se mu přímo panoramatický pohled. Jeho chlouba už stála pěkně v pozoru. (mno a že von se ten Uru má sakra čim chlubit!) Přiblížil se k němu ústy a chvíli čekal. Ovšem to Uru nemohl vydržet… užuž chtěl zasahovat když v tom ucítil Aoiho jazyk. Dráždil ho i zoubky a teprve grády tomu dodával ten pearcing. Střídal tempa. Začal pomalu a pak zrychloval a zase zpomalil…. Najednou přestal a sundal si trenky. Uru věděl, že chce aby mu to udělal. Vzal ho za štíhlé boky a přitáhl ho k sobě. Nechtěl aby ho to bolelo i když věděl, že to asi jinak nepůjde. Alespoň zmírnit tu bolest na minimum…. Zavedl do něj nejdříve prostředníček a pak přidal ukazováček s prsteníčkem. To by mohlo stačit…. Vyjmul prsty a chystal se do něj vstoupit "on". Dal si jeho nohy na ramena a pomalinku a opatrně do něho začal vstupovat. Aoiho to bolelo, že křivil obličej a rval prostěradlo na posteli. Uruha už v něm spočíval celou svojí délkou.
"Tak co?" zeptal se ho. Po dlouhé době konečně někdo promluvil. Aoi neměl sílu na slova. Ukázal jen palec na horu a usmál se. Uru začal jemně přirážet. Stále se zrychloval až dosáhl té nejvyšší možné rychlosti. Aoi se pod ním svíjel a sténal. Dlouho takovouhle slast nezažil.
Rozpálená těla které se o sebe ve víru vášně třela orosily kapičky potu. Uruha začínal pociťovat blížící se vrchol. Udělal se přímo do Aoiho útrob. Ten zaklonil hlavu a celý se zatřásl, všechny svaly v jeho těle se napjaly. A chvilku po tom vyvrcholil i on. A bylo to… Uruha z něj vystoupil a lehl si vedle něj. Po tak vášnivém aktu byli oba vyčerpaní. Aoi přes ně přetáhl deku a Uruha ho k sobě přivinul. Hladil jeho havraní vlasy a šeptal mu krásná slova - slova lásky. Oba brzy usnuli s úsměvy na rtech a krásným pocitem v srdci.Tak co? Zajímají mě vaše názory! Jakékoliv výhrady, postřehy, kritika... co se vám líbilo a co ne? Prosím okomentujte to! <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pukky | Web | 27. září 2010 v 21:16 | Reagovat

*DEAD* DOKONALOST !!!

2 AruShka Myvo/Ruki/Sugi-maniak Matsumoto | Web | 29. září 2010 v 15:48 | Reagovat

Co máte doprčic všichni s hláškou "nadrženej jak králík"?!

3 Veruš | Web | 5. října 2010 v 15:46 | Reagovat

:D  :D  :D wow mno nashii...teda do tebe bych tohle neřekla

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama