Žádaný: 4. díl (konec)

28. září 2010 v 13:24 | Nashii-chan |  Nashime - povídky
Mno tak a mám to dopsaný! xD Snad se vám ten konec bude líbit... je to taková pohádka na dobrou noc...Aoi se vrátil domů okolo deváté ráno. Překvapilo ho, že je v domě taková tma… panovala tu podivná atmosféra… bylo tam… mrtvo. Uruha býval touhle dobou už vzhůru…
"Uru už jsem doma!" Zavolal ještě z chodby když si vyzouval boty. Nedostalo se mu žádné odezvy. Kam by chodil takhle ráno? Pak ho napadlo, že je jeho drahý v koupelně. Přiložil ucho na dveře, ale neslyšel, že by tam někdo byl… Otevřel dveře…. Prázdno… (ani si nevšiml, že v umyvadle ležela žiletka od čísi krve…) Přišel do obýváku a leknutím se mu málem zastavilo srdce. Zmocnil se ho strach a beznaděj… Na gauči ležel Uruha… ale v jakém stavu!! Na zápěstí měl řeznou ránu a na rukách popáleniny… a vedle na stole ležela prázdná krabička prášků na spaní. (Copak oni to vůbec měli doma?)
"Pro boha co se stalo!?" Ruce se mu rozklepaly. Neměl nikam jezdit! V tuhle zoufalou chvíli mohl udělat jedinou věc - volat záchranku… doufal, že už není pozdě. Co se mu honilo hlavou? Co se sakra stalo? Nedokázal zadržet slzy… ocital se na hranici zoufalství. Co když už ho nezachrání… co by bez něj dělal? Tak dlouho po něm toužil a když už ho měl tak ho začínal ztrácet?
Sanitka tu byla během chvilky.

***

Aoi seděl na chodbě… odmítal jít domů aniž by se dověděl Uruhův zdravotní stav. Doktor stále nepřicházel a nepřicházel. Jeho tvář ztrácela barvu až byla úplně bílá jako stěna. Bylo mu hrozně… Po tvářích mu ještě pořád stékaly slzy… nevěděl co si má myslet. Ztratil svého milovaného na vždycky? Třásl se, byla mu zima, ale nevnímal to… jeho psychika kolísala mezi šílenstvím a depresí. V duchu se modlil ať ho dají do pořádku.
Najednou se otevřely dveře ordinace a vyšel ven mladý doktor v bílém plášti. Jeho výraz v obličeji byl nejistý… neříkal Aoimu nic co by ho těšilo.
"Jak je na tom? Bude v pořádku?" Zeptal se při čemž vstával ze židle.
"Už je při vědomí, ale není mu dobře. Nemůžu ale určit jak to s ním půjde dál." Aoimu spadl kámen ze srdce - Uruha žije… ale co když….?
"A můžu za ním?"
"Zatím ne, počkejte aspoň dvě, tři hodiny…" odpověděl doktor a odešel.
Aoi čekal a ten čas mu připadal jako věčnost. Nemohl to vydržet. Potřeboval Uruhu vidět!

***

Zhruba po těch třech hodinách Aoi vešel k Uruhovi na pokoj. On tam jen tak ležel a vypadal opravdu hrozně. Ošetřili mu jeho rány a obvázali je.
"Uru…" Řekl téměř neslyšně a vrhl se k jeho lůžku.
"Aoi promiň…." Zachraptěl a zvedl ruku za kterou ho Aoi jemně vzal.
"Co se stalo?" Zeptal se opatrně.
"Víš… Měl jsem o Reitu strach… chtěl si ublížit… šel jsem k němu a…" Nemohl domluvit, řeč mu dělala obtíž a přepadl ho záchvat kašle. Aoiho ruka se roztřásla ještě víc. Uruha ji sevřel pevněji což ho zabolelo.
"Ty jsi s ním…" naznačil Aoi. Uruha sklopil zrak. V tuhle chvíli nesnesl pohled do jeho očí.
"Uru…" Řekl přidušeně.
"Nechtěl jsem ti to udělat… jenomže já prostě…"
"Málem ses zabil… co já bych bez tebe dělal? Řekni co? Neunesl bych to… tolik tě miluju! Nedokázal bych být sám…" Slzy mu opět promočily tvář.
"Promiň…"
"Proč jsi to udělal? Víš jak jsem se o tebe bál?" Uruha neodpověděl. Aoi se nad něj sklonil, při čemž mu ukápla slza a vpila se do deky, kterou byl uruha přikrytý. Políbil ho na čelo a něžně přejel po jeho tváři.
"Víckrát mi to už nedělej! Klidně si choď za kym chceš, jen když si už nikdy neublížíš!" Šeptal rozechvělým hlasem.
"Já chci jenom tebe… a neboj se…"
V tom do pokoje vešla sestra. Při pohledu na ty dva se usmála.
"Už je na čase jít…" Oznámila. Aoi Uruhu ještě jednou políbil a pak šel.

***

*O čtyři dny později*
Uruha se vrátil domů a nebylo na něm ani známky toho, že byl v nemocnici. Reita si uvědomil, že proti lásce těch dvou nic neudělá ať se Uruhy dožaduje jak chce. Mno a tak to zkusil na Rukiho… dál si to můžete jenom domýšlet, ale jisté je to, že byli všichni na konec šťastní.


Mno a pěknej happy end... jak se líbilo?? (po případě nelíbilo...)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pukky | Web | 28. září 2010 v 13:28 | Reagovat

T-to... Dokonalost !!! Kehee... *opadla* *dead*

2 AruShka Myvo/Ruki/Sugi-maniak Matsumoto | Web | 29. září 2010 v 15:55 | Reagovat

Shkweeeeeeek! Kawaii kawaiii kawaiiiiiii! Tomu se řiká sexy slash xDD Se jen těšim na ty 3 měsíce od Pukkas...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama