Pod rouškou temnoty II.

21. října 2010 v 19:33 | Nashii-chan |  Nashime - povídky
Co dodat? je to sadistický, úchylný, morbidní, brutální a... asi dost nevhodný pro lidi co milujou Aoiho stejně jako já uruhu..... ehm... xDD Mno jako posuďte sami... kdyby vás zajímalo jak jsem na takovouhle šílenost přišla tady je odpověď: Když jsem jela domu ze školy asi v 7 večer - byla tma... teď na tý samotě, jenom světlo pár pouličních lamp a k tomu déšť.... je to horor, víc se k tomu vyjadřovat nebudu... teď se akorát naplní to co řekla AruSh: že jsem sadistickej úchyl..... mno ale vážně nedoporučuju slabším povahám... (jo a vemte v potaz moje měřítko jo??)Poklop skrýval krásnou tvář muže, až ho bylo Aoimu líto. Mněl na sobě černý plášť a byl hodně nalíčený. Středně dlouhé, melírované vlasy se mu vznášely kolem hlavy. Vypadal dokonale, ale při tom naháněl hrůzu. Jeho prsty zakončovaly dlouhé černé drápy, byl mrtvolně bledý (kdo by to byl řek?) A ještě něco tu nesedělo… pravidelně se mu zvedala hruď… dýchal… Aoi se letmo dotkl jeho ledové ruky. Otřásl se. Najednou se vněm ta odvaha zlomila. "Mrtvý" najednou otevřel oči… ty pronikavé, uhrančivé oči, které se Aoimu zabodly do těla jako nabroušený nůž. Aoi ucouvl a nebyl si vědom, že stál na kraji prostoru v autě vypadl ven na chladnou zem. Uviděl, že postava se v rakvi posadila a pak z ní i vystoupila a mířila k němu. Srdce mu bušilo jako o život, nemohl se vzpamatovat… Už byl tak blízko a Aoi se válel na zemi. A když se zvedal v horečném úprku, muž mu nabídl ruku. Aoi vytřeštil oči a ve zmatku zase klesl k zemi. Studená ruka se dotkla jeho tváře a jemně přejela až k jeho krční tepně. Celý se třásl, sotva dýchal. Muž surově stiskl jeho spodní čelist a zahleděl se do jeho zděšených očí. Na rtech mu probleskl úsměv. Přiblížil se k jeho uchu a sykl:
"Pojď Aoi… není čeho se bát…" Vytáhl ho na nohy a tiskl jeho teplé tělo k tomu svému. Zajel mu rukou do havraních vlasů a objímal ho. Cítil jak se třese, věděl, že má neskutečný strach… Táhl ho do domu.
"Tak pojď…" řekl znovu a trhl s jeho rukou aby ho přiměl k chůzi. Aoimu připadalo jako by své tělo neřídil sám… nechtěl jít s ním, ale něco ho k tomu v nitru násilně nutilo. Neměl jinou možnost, chtěl utíkat, ale nemohl… neovládal své nohy. Stáli v obýváku a muž ze sebe shodil plášť… dopadl na zem k jeho nohám. A pak si to namířil k Aoimu, který stál u gauče. Vzal ho za útlounké boky a řekl:
"Jsem Uruha…" což samozřejmě Aoiho vůbec nezajímalo… chtěl jít pryč, ale on mu to nedovoloval. Přiblížil se ještě víc a přejel rty po jeho spánku. Tiskl ho k sobě a pak ho opatrně svalil na pohovku. Ležel na něm a ledovými prsty se dobýval pod jeho tričko. Aoiho to ale vzrušovalo… Když Uruha uchopil jeho bradavku a jemně ho štípnul Aoi zavzdychal a pak zrudl. Jenomže druhý muž nepřestával… svršek mu přetáhl přes hlavu a zahodil někam na zem. Líbal ho na ploché bříško a Aoi si to nechal líbit. Netušil kam s rukama a tak jednoduše zapletl prsty do Uruhových vlasů. Užíval si to. Ale když se Uruha odtáhl a znovu se mu vpíjel do očí, odhalil své špičáky, které si olízl jazykem. Aoimu naskočila husí kůže… on byl upír! Zase začal panikařit a Uru to hned vycítil:
"Já ti neublížím…" Zašeptal a dlaní přejel po Aoiho bělostném hrudníku. Na chvíli položil hlavu na místo kde mu bilo srdce a zaposlouchal se do jeho pravidelného rytmu. A pak pokračoval. Líbal ho na nahé kůži a sundával mu kalhoty. Nejdříve zpacifikoval pásek a pak se zbavil i knoflíku se zipem. Letmo se dotkl Aoiho podbřišku a ten zaklonil hlavu a slyšitelně se nadechl. Uruha mu začal nesnesitelně pomalu stahovat nohavice… kousíček po kousíčku, úplně se v tom vyžíval. Až je měl Aoi dole, začal rty laskat jeho stehna na vnitřní straně a hodně blízko rozkroku. Avšak neodolal… Aoi náhle ucítil opravdu nepříjemnou bolest, Uruha do něj zaryl své zuby. Aoi vykřikl a chtěl vykopnout nohou, ale opět jako by se jeho mozek zablokoval… nemohl to udělat ať se snažil sebevíc… křičel a vedl boj ve své mysli… boj, který absolutně nemohl vyhrát. Uruha pronikal do jeho hlavy a zakazoval mu cokoliv dělat… Stáhl mu trenýrky a díval se mu "tam". Aoimu to bylo nepříjemné, ale nemohl vůbec nic dělat. Byl vzrušený a upír ho nabuzoval ještě víc. Vzal ho do pusy a začal sát. Pohyboval se nahoru a dolů a dráždil Aoiho i svými tesáky, ale nekousal… Po chvíli se odtáhl… nenechal situaci dojít až k vrcholu. Svlékl se až donaha a vzal Aoiho pod koleny čímž mu roztáhl nohy a ty si pak položil na ramena. Vnikl do něj jedním prstem což bylo pro jeho oběť velmi nepříjemné když měl tak dlouhé drápy. A přidal další a pak ještě třetí prst. Roztahoval Aoiho a ten v bolesti křivil tvář. Když prsty vyndal, naklonil se k němu a políbil ho na krk upířím polibkem - prokousl mu tepnu. Vstoupil do něj svým mužstvím, které stálo v pozoru a začal přirážet. Krev Aoimu stékala po hrudníku a Uruha v ní smáčel své rty. Dělal Aoimu další rány na těle a drápy zaryl do jeho stehen. Aoi krvácel a nemohl ani křičet… i když by mu to bylo k ničemu. Zažíval neskutečnou bolest. Věděl, že je to, to poslední co kdy ucítil. Uruha tvrdě přejížděl přes jeho chloubu a tím ho přiměl vypustit své semeno, které i s jeho krví spolykal. Uruha také vyvrcholil a Aoimu to ale připadalo jako největší blaho, které mohl v tuhle chvíli pocítit. Pomalu ztrácel vědomí. Ve své poslední chvíli se pokusil naposledy usmát… v tom mu Uruha nebránil. Vypil poslední kapku jeho krve a pak se vrátil zpátky do svého lože. Auto se rozjelo a zmizelo pod rouškou tenoty.

vampuru3.jpg Uruha image by Scutter_01

A jako třešničku na dortu jsem si nemohla ospustit dát sem tuhle nádhernou fotku!!! <3

P.S.: AruShko moje milá zlatá... jestli po tomhle Uruhu nazveš prašivou děvkou tak si nepřej vědět o čem bude další povídka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pukky | Web | 21. října 2010 v 20:44 | Reagovat

Uh... páni... Já... sem... šokovaná... to je... ehm... *dead* Ale povedené, velice povedené...

2 | Web | 23. října 2010 v 16:11 | Reagovat

Uruho, pojď jsem, čeká tu na tebe další nadržená ^^ oběť!....
Awww...úžasný...

3 Kaa-Ya | Web | 9. prosince 2010 v 17:51 | Reagovat

Jo jasan, vemem v potaz tvoje měřítko... *Představí si pravítko 0-20,5 cm* Otázkou je, jaký měřítko xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama