Pukkyn yaoi no.3, díl 10.

21. října 2010 v 17:20 |  Pukkas - povídky
Tak a jsem si stoprocentně jistá, že se tentto díl Aoiimu zalíbí... Pamatuješ přeci... Nemáš rád vosičky, ale králíčky... XD *zlomyslná*
No, ten Gackt na konci, je tam jen tak. Taková kulturní vložka..
Gackt: *podrážděně si odfkne* snad to nějak přežiju...
No pěkné počtení.
Další díl bude taky celkově o ničem. To až potom se dostaneme do jedné velmi komplikované zápletky... XD
Další den se Aoi probudil nahý, na Miyavim, který spal. Pomalu se posadil a natáhl na sebe Miyaviho černé boxerky, jelikož ty jeho nebyly k dohledu. Vstal a odešel do kuchyně, spáchat něco jedlého, co by se ho v jednom kuse nesnažilo zabít (jako oběd z minulého týdne). Zrovna krájel něco co si říkalo rajče, když k němu ze zady neslyšně přišel Myv a obtočil svoje ruce kolem jeho pasu. "Ahoj… Králíčku…" zašeptal mu do ucha. Aoi zrudl, že by mu to rajče klidně mohlo i závidět. "Copak? Takhle ti nemám říkat?" zašeptal znovu a jazykem olízl jeho ouško. "Ne, tak už mi opravdu neříkej." Řekl tiše a otočil se čelem k němu. "Pročpak?" zeptal se Myv a ležérně přimhouřil oči. Aoi nakrčil nosík a čekal co Miyavi zase provede. Měl trochu chutě, takže ho přitlačil ke kuchyňské lince. "Ne… Miyavi… Ty si asi nedáš pokoj, co?" zeptal se pobaveně jelikož mu zajel čímsi studeným za jeho boxerky. "Nikdy!" zavrčel a vysadil ho na linku. V tu chvíli cvakla varná konvice, takže Aoi jen tak, tak unikl Miyavimu zvrhlému plánu. Posadil se ke stolu a začal číst včerejší výtisk novin, mezitím co Aoi zaléval čaje. Opět debata nevázla. Bavili se dobrou půlhodinu. "Aoi prosím… Máme ještě čtvrt hodiny…" zakňučel a přejel Aoiimu po vnitřní straně stehna. Ten se trochu zachvěl, ale pak vyprskl smíchy, takže ohodil celý stůl čajem. "Co sem zase řekl?" řekl ledově chladně, až arogantně Myv. Aoi se mezitím snažil uklidnit. Potom se vydal ke dřezu uklidit hrnky a utřít stůl. Meevs vstal a chytil ho za útlounké boky. "Teď už máme jen deset minut." Aoi se znova začal smát. Miyavi nevěděl proč, ale jeho smích mu teď přišel úžasný… "Bože tak pojď!" zavrčel. "Na půl roku odjedu na turné a neuvidíme se!" dořekl a zadíval se mu do očí. "Ale neodjíždíš dnes, tak tady nemel." Odvětil panovačně a šel najít svoje Tweetyovské tričko. Za moment do obýváku přišel Miyavi a perverzně se na něj zadíval. "Víš, že máš pořád moje spodky?" zeptal se a sledoval jeho reakci. Aoiimu znovu zrudly tváře. Miyavi přišel k němu a přitáhl si ho blíže k sobě. "Jestli ti to udělá radost, tak si je klidně nech." Řekl a pobaveně se ušklíbl. "Udělá mi to radost." Zašklebil se na něj a políbil ho na nos. Za malou chvilku se vykopali ze Miyaviho bytu a odjeli do zkušebny. Před vchodem se rozdělili. Aoi šel za klukama a Myv šel pomoci Gacktovi s nějakou bednou co tahal z auta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 | Web | 23. října 2010 v 16:36 | Reagovat

Počkat, teď v tom mám trochu zmatek... ten Miyavi je sakra kdo? A proč nikdo  neš...uhm..netento s Rukim? (A jestli je Ruki volnej, tak je můj :P)

2 Nanaki-chan | 24. října 2010 v 10:46 | Reagovat

kyaa...super díl.. z tý části s tim rajčetem sem nemohla....moooc..se těšim na další dílek :D :-D :-)

3 Ai | Web | 20. listopadu 2010 v 23:50 | Reagovat

[1]: Tůůůůdle, nedám -připoutala ho k židli a jen tak se ho nevzdá-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama