Pukkyn yaoi no.3, díl 7.

17. října 2010 v 16:17 | Pukky |  Pukkas - povídky
Já sem, ale nějaká čilá.... Heh, to se mě jen zdá, nebo to je už třetí za dnešek?
Hehee, těště se na další díl... Tam si Myv trochu užije... Heh... XD
Pěkné počtení... Pukky (+ její harém)

Vzbudil se až na oběd. Zvedl se a přešel do kuchyně. Na stole ležela malá mistička a malý papírek. Asi dopis od Uruhy. Stálo na něm že se vrátí až kolem třetí, že si pro něco odskočil domů. Snědl jsem co bylo v té misce (zázrak, zapamatoval si že nejí zeleninu, vzal na sebe kabát a odešel do zkušebny pro kytaru. Včera si ji tam zapomněl. (pozn.: Kytara… Taková malá nepodstatná věc, kdo by si ji nezapomněl…*ironie* )
Vracel se domů až něco po čtvrté.Těšil se, až zase Uruhu uvidí. Zamiloval se do něj, ač nikdy nepředpokládal, že by si někdy něco začal s mužem. A zrovna tak pěkným…
Doma svítilo jen jedno světlo. V ložnici. Vešel dovnitř a něco uslyšel. Zastavil se a zaposlouchal se. Z ložnice vycházely divné zvuky a on začínal mít divný pocit. Potichu tedy otevřel dveře a nemohl uvěřit vlastním očím. Ani jeden si ho nevšiml. Byli až moc zahleděný do sebe, do toho druhého, do vlastního uspokojení. Viděl Miyaviho a Uruhu. Jak si užívali. Nedovřel dveře a s pláčem vyběhl z domu.
"Reito! Reito!" slyšel kdesi v hlavě. Otevřel oči a do očí mu vystřelila prudká bolest. Zkřivil obličej a zakryl si oči rukou. Snažil si zvyknout. Sundal si z očí ruku a uviděl Uruhův ustaraný obličej. "Co se stalo?" zeptal se a pohladil ho hřbetem ruky po tváři. "Já… Etoo… Zlí sen…" vykoktal ze sebe. Neudržel se a pevně Uruhu objal. "Eee… Co… Reito co se děje…" vylezlo z něj po chvíli, ale usmíval se. Nezdálo se, že by mu to nějak evidentně vadilo. Reita ho pořád držel a Uruhu už začínali bolet lokty o které se opíral. Svalil se tedy vedle něj. Nešokovalo ho to, ale přitáhl se k Uruhovi ještě těsněji. Skoro se rozbrečel. "Ale no tak… ššš…" snažil se ho trochu uklidnit. "Jáá… ehm… Sem trochu přecitlivělý." Přiznal si Reita, ale Uruhu nepustil. Byl šťasten, že to byl jen sen.
V té době se Aoi jen tak poflakoval kolem svého domu, tudíž centrem Tokia. Přemýšlel. Měl chuť na Reitu, ale došlo mu, že toho si už zcela jistě ulovil Uruha. Trochu žárlil, ale nechtěl je rozházet. Musel si najít někoho jiného. Napadl ho Miyavi, ale přišlo mu trochu divné, jít zrovna za ním. Náhle uviděl barevno-vlasou, vysokou osobu. Na tváři se mu vykouzlil široký úsměv. "My o vlku a vlk za humny." Zašeptal si pro sebe a vydal se směrem k němu. Byl ponořen sám do sebe a měl sluchátka, takže si Aoiiho nevšiml do té doby, dokud mu nezaluskal před očima. "Eee… Eh… He, nazdar osobo." Zamrkal Miyavi, když si ho konečně všiml. "Ahoj… Kam jdeš?" zeptal se Aoi. "No, ehm… Já ti vlastně ani nevím. Chtěl jsem jít do kina, ale zrovna dneska na romantiku nemám náladu. A co ty?" otázal se a zadíval se, oproti němu, menšímu mladíkovi do očí. Zmátlo ho to. Jeho oči ho až podivuhodně přitahovali. "No?" povytáhl obočí. "Eee… Já… Já nevím. Tak trochu se nudím. Prostě se tady jen tak poflakuju." Vyklopil ze sebe, když od něho konečně odtrh pohled. Aha. A nepůjdeme třeba k tobě?" nadhodil Myv a nepatrně si skousl ret. Aoi se trochu začervenal, ale pak odpověděl: "Ehm… No, proč ne?" "Fajn." Usmál se Miyavi a vydali se směr Aoiiho dům.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nashime | Web | 17. října 2010 v 18:07 | Reagovat

Už se těšim na další díl!!! A na popis jejich spodního prádla! xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama