Pukkyn yaoi no.3, díl 1.

14. října 2010 v 14:44 | Pukky |  Pukkas - povídky
Ehm... Z ReiReie jsem udělala velkého spáče, ale to teda až v dalších dílech (víte jak musí být roztomilý, když spí?!)
Jo a po většině "tom" (nebo aspoň pokus o "to"... že jo Miyavi... a Uruho...) šli spát (ale to až v dalších dílech). Já vím, je to tam často, ale co jiného po tom dělat? Víte, jak musí být seme unavený? A uke si musí zvykat na natrhlou prdel... Takže spánek je ideální, ne?
S přáním hezkého počtení
Ryo "Suzuki" Pukkas
Viz. perex

Malá čtyřčlená partiček seděla v jednom s mnoha zapadlých barů Tokia. Jeden malý, blonďatý, už usnul z přemíry alkoholu v krvi. Další tři kuli pikle na jednoho tichého, přesto tvrdohlavého mladíka. Nebyl tam s nimi, protože jich měl údajně plné zuby. Seděli tam něco přes tři hodiny a vypili toho už opravdu hodně. A to se výrazně odrazilo na jejich mozcích. Vymýšleli čím dál tím víc perverznějšé, sadističtější a nechutnější způsoby jak onoho dotyčného dostat do postele.
"No ale *škyt* jak se *škyt* dostaneme k němu domů? *škyt* Sám od sebe *škyt* nás nepustí. *škyt* Pozná, že se jedná o něco nekalého *škyt*." Poznamenal po chvíli jeden z nich. Nejvyšší s havraními vlasy. "Na to mám jednoduché řešení *škyt*." Odpověděl mu na to taky docela vysoký mladík s vlasy s nádechem do blonďata. Zalovil v kapse a vylovil stříbrný klíče. Ostatní dva zamžourali na tu malou blyštivou věcičku, co držel v ruce. "Aha… A co to je?" zeptal se poslední (a nejnižší) z té trojice. "To je pěkně prosím *škyt* klíč od Reitova bytu." Odpověděl a ďábelsky se zazubil. "Páni… Kdes ho sebral?" vydechnul ten druhý. "Víš Miyavi… Ty bys to určitě někde vykecal a bylo by po srandě." Odvětil panovačně Uruha - ten blonďatý. "Aaa… Já bych to nevykecal." Zakňučel Miyavi. "Neřeknu… Ale stejně ti to může být jedno, když už máme cestu k Reitovi téměř vydlážděnou, ne?" odpověděl Uruha a pořád se ďábelsky usmíval. "No to je fakt…" řekl Miyavi a usrkl si ze své skleničky. "Proč to vůbec děláme?" zeptal se po chvíli ten třetí, který moc nemluvil. "Aoi!" zavrčel Miyavi. "No co?" vyštěknul na něj Aoi a protočil oči. "Reita je moc roztomilý na to aby zůstal sám a nikdo si s ním neužil!" zabručel za chvíli Uruha. "Aha… No to jsem teda zvědavý, jak se bude ReiRei tvářit, až vedle sebe uvidí polonahýho Miyaviho…" poznamenal sarkasticky Aoi a začal se na celé kolo smát. Za chvíli se přidal Uruha a pak i Myv. "Eh… No tak kdo to s ním zkusí první?" zeptal se po chvíli řechtání Aoi. "Nevím… Asi by to první měl zkusit Uruha." "Já?!" zeptal se udiveně Uruha. "Jo! Ty!" zavrčel Miyavi. "No fajn no… Když myslíte…" "My nemyslíme… My to víme!" řekli unisono Myv a Aoi.
Po chvíli vymýšlení dalších směšně-perverzních nápadů jak to s ním zítra Uruha provede, se zvedli a odvedli napůl tuhého a na půl mrtvého Rukiho ven. Miyavi - který toho měl napito nejméně- vzal Rukiho na záda. Aoi podepřel Uruhu, který to jako obvykle trochu přehnal a odcházeli směr Rukiho dům, protože to měl nejblíže.
Došli k němu, tam se nějak poskládali a ihned usli. Ruki ve své posteli (jako zázrakem), Miyavi na křesle a Aoi s Uruhou na pohovce, tak nějak na sobě.
Ráno se vzbudili (jen Ruki, ještě pospával) a poodcházeli k sobě domů. Uruha to vzal kolem Reitova bytu. Zapřemýšlel, jestli to vůbec chce udělat. Reita bydlel na kraji Tokia v malém, ale přesto útulném domku. Uruha žil kousek od něj, takže kolem chodil docela často. Vrátil se domů později, protože dlouho dobu přemýšlel jestli to vůbec udělá a jestli to udělá, tak jak. Nechtěl Reitovi ublížit, ale byl příliš roztomilý, sexy a úžasný na to aby to alespoň nezkusil.
Kolem desáté večer se tedy zvedl a namířil si to směr Reitův dům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carol | Web | 15. října 2010 v 19:30 | Reagovat

JÁ CHCU DALŠÍ!

2 Sayichi-kun | Web | 16. října 2010 v 9:41 | Reagovat

Prvý diel je perfektný...xD

3 Nashii-chan | Web | 16. října 2010 v 17:28 | Reagovat

xDD to se pozná, že to píše človíček, co zbožňuje Reitu! xDD

4 Pukky | Web | 17. října 2010 v 8:57 | Reagovat

[3]: Chceš tím něco naznačit?
No, když von je prostě ták k SEŽRÁNÍ! Kyaaa.... *dead* *odpadla*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama