Velký den

16. října 2010 v 18:27 | Nashime & AruSh |  Nashime - povídky
Drazí a zlatí čtenáři našeho blogu... jistě všichni víme, jak Uruha obdivuje Sugiza......Dnešek je pro mě velkým dnem - poprvé se osobně setkám se Sugizem, a to abych s ním prodiskutoval cosi o písničce se kterou mi nabídl spolupráci. Setkám se s člověkem, kterého opravdu obdivuju! A naše schůzka měla být v sedm v čajovně… (sice nechápu, proč chtěl jít zrovna tam, ale budiž!)

Vyšel jsem z domu, zamknul dveře a nastartoval auto. Pak jsem musel zaparkovat daleko od smluveného místa, protože ulice kde se nacházelo byla uzavřená (opravovali jí nebo co…).
Šel jsem docela pořádný kus. Byla zima a tma… ten šálek čaje (a ne jen čaje) mi přijde v hod. Prošel jsem ulicí a už jsem vcházel do čajovny. Číšnice jsem se optal na Sugiza, načež mi bylo oznámeno, že už je tady. Rozhlédl jsem se a uviděl osamělého muže sedícího u stolu pro dva přímo naproti mně. Přišel jsem k němu a málem to se mnou seklo! Vypadal tak úchvatně!... Dlouhé vlasy měl rozpuštěné, obličej jemně nalíčený. Pozdravili jsme se a dosedl jsem na polstrovanou židli. Byl jsem v rozpacích a nevěděl co říct.
"Díky, žes mi nabídnul spolupráci na tý písničce." Vypadlo ze mně na konec a usmál jsem se.
"A já se bál, že to nepřijmeš! Hraješ dobře!" Diskuse pokračovala… hodiny se vlekly a už v nás nemizel čaj, nýbrž alkohol a promilí v krvi přibývalo. Téma konverzace se najednou změnilo na osobní věci, vztahy, rodinu… najednou jsme se bavili jako dlouholetí přátelé. Už bylo něco kolem desáté večer a to znamenalo, že brzo zavřou a nás odsud vyhodí. Když se tak stalo a my stáli venku řekl jsem:
"A co teď? Už bych asi měl jet domů…" (řekl jsem že bych jel domů? Bych asi skončil někde v příkopu!)
"Ale proč? Ještě je brzo…" odpověděl a lehce se dotkl mé ruky. Teplo z jeho dlaně už vyprchalo - měl jí studenou. Tohle gesto mě poplašilo, rozbušilo se mi srdce a instinktivně jsem ucuknul. (nechápu proč…) Přiblížil se ke mně tak, že jsem vnímal jeho dech.
"Jsi nádhernej Uruho…" zašeptal tiše. Říkal jsem si: Copak je úplně sjetej?! (mno vždyť taky byl…) Jeho druhá ruka mě objala kolem pasu a přitáhnula k sobě. Teď už jsem vnímal i tlukot jeho srdce.
"Pojď…" někam mě vedl.
"Kam to jdeme?" zeptal jsem se. (ale tušil jsem to)
"Ke mně domů…. Já nevim kde bydlíš a na řízení seš trochu moc vožralej ne?" (mno od něho to teda vážně sedí!) Po chvíli jsme došli k velkému domu. Sugi odemkl dveře
a vzal mě dovnitř. Posadil mě na pohovku a odešel… usnul jsem.

Probudil jsem se v jeho sevření. Otevřel jsem oči. Nade mnou se skláněl jíž střízlivý Sugizo. Nejdřív jsem se vyděsil, ale pak se mi vrátily vzpomínky. Rozklepanou rukou jsem ho pohladil po tváři.
"Neboj se…" špitl a vzal mě za ni načež mě políbil.
"Jsi tak sladkej…" vydechl a podíval se na mně tím nejroztomilejším pohledem. Pořád jsem se chvěl. Neměl jsem žádné zkušenosti s muži. Občas jsem sice přemýšlel, jestli já nejsem náhodou na obojí, ale nepředpokládal jsem, že bych někdy měl poměr s mužem. Zrovna Sugizo mě lákal, ale byl jsem nesmělý. Styděl jsem se, protože byl starší a zkušenější.
Bez ostychu mi sundal tričko a začal mne líbat na nahou hruď. Jemně mě hryzal do bradavek a citlivé kůže v podbřišku.Měl jsem strach, že z mých rtů pronikne nějaký vzdech. Zakryl jsem si pusu rukou. Sugi se zvedl, jeho ruka mě přes kalhoty dráždila na citlivých místech. Sundal ruku z mých úst. Jeho polibky polykaly mé vzdechy… konečně jsem se trochu uvolnil. Jeho ruka opustila můj rozkrok a sundal mi kalhoty i trenýrky. Sklonil se k mé už slušně vzrostlé erekci a vzal "mě" do pusy.
Už jsem to nevydržel po doteku jeho mrštného jazýčku jsem vzdechl… ale tak hlasitě! Zrudl jsem jako rajče. On se ke mně naklonil a se slovy: "chci tě slyšet…" mě pohladil po tváři. Pak se zase přesunul "tam dolů" a začal mě dráždit. Úplně jsem se poddal přívalu emocí a nahlas je projevil. Sugi se odtáhl, už měl v kalhotách těsno a na rozdíl ode mě na něm nechyběl jediný kus oblečení. Sundal jsem mu tričko a on si svlékl zbytek. Vrátil se k mému rozkroku. Ucítil jsem již známý tlak a se zasténáním jsem prudce vyvrcholil. Sugizo si mé semeno olízl ze rtů a otočil mě na břicho. Sedl si na mě obkročmo a začal se pomalu otírat o můj útlý otvor. Nenásilně do mě vnikal a až "tam" byl celý, zastavil se. Musím říct, že takovouhle bolest jsem ještě nepoznal… Zlehka začal přirážet, mé vzdechy byly čím dál víc hlasitější. Poddal jsem se mu s myšlenkou na téma "natržená prdel" a po chvíli jsme oba vyvrcholili. Já už dneska po druhé… Před chvílí jsem cítil doposud nepoznanou bolest, ale ta slast všechno přebila… bylo to, to nejkrásnější, co jsem kdy zažil. Sugi se na mě vyčerpaně složil. Obtočil ruce kolem mého nahého těla a pak si lehl vedle mě. Otočil jsem se
němu čelem a políbil ho na horké rty. Prohrábl jsem mu vlasy a přitulil se k němu.
"Jsi užasnej." Šeptal mi a hladil má záda.
"Miluju tě" řekl jsem. Sám jsem tomu nevěřil… hned první den a…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pukky | Web | 17. října 2010 v 8:53 | Reagovat

OMJ! Tak to je... Ehee... *dead* Já asi chcííípnu! Dokonalost!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama