Navždy spolu II.

13. listopadu 2010 v 11:57 | Nashime Gaze Tokio Kouyou |  Nashime - povídky
Nebojte.... pořád je to shonen ai a tentokrát bych řekla, že jen děsně dlouhá nuda XD Mno ale těště se na třetí díl! *wrr*


Hned ráno po snídani vyrazili na místo svatby. Byl to nádherný park. Přípravy byly v plném proudu a Aoi s Uruhou se šli převléknout. Uruha do nádherných, bílých šatů a Aoi do černého obleku, který mu nehorázně slušel. Oba byli tak krásní a zářili štěstím.
"Sluší ti to…" Řekla Uruhova sestra když mu zavazovala korzet.
"Díky." Usmál se, což ona mohla zahlédnout v zrcadle.
"Tyhle věci mě vždycky dojímají, počítej s tím, že budu brečet…" upozorňovala ho předem. Donutilo ho to začít se smát.
"No co?" Pořádně mu utáhla šněrování a zavázala.
"Já jen, že se brečí na pohřbech…" špitnul přidušeně. Ten korzet byl jako svěrací kazajka.
"Doufám, že ti nedělá problém chodit na podpatkách…" rýpla do něj, protože věděla, že to neumí a pohlédla na jeho bílé jehly.
"No… neřikám, že se v tom umim pohybovat jako ženská, ale není to zas tak špatný…" Přípravy pokračovaly… Aoi měl trochu problémy s kravatou, ale nějak mu s ní pomohl jeho dlouholetý přítel Ruki.
"To nemůžeš vázat jako uzel Aoi!" upozornil ho a hned se toho chopil.
"Jo… jasně… díky."
"Nemáš za co, od toho jsem přece tady." Přátelsky ho poplácal po zádech.
"A co ta tvoje nevěsta? Uruhovi to oblíkání bude trvat trochu dýl co? Proč on si taky nevzal normálně oblek?"
"Protože v šatech mu to strašně sluší… uvidíš sám!"

Všechno bylo hotové. Každý se těšil na obřad, už se nemohlo déle vyčkávat! Družičky (dcera Uruhovi sestry a dcera Rukiho) se chopili jeho dlouhé vlečky a následovali ho za Aoim. K oltáři Uruhu vedla jeho sestra.
"Kdyby tohle mohli vidět naši…" obrátil se k ní.
"Kdyby, tak na tebe budou moc pyšní… vždycky chtěli abychom byli šťastní."
Když dostihli Aoiho, Uruhovi se málem podlomily kolena… Byl úchvatný! Věděl, že mu společenské oblečení sluší, ale byl šokovaný! Vzal ho za ruku a společně kráčeli k oltáři za doprovodu svatebního pochodu. Procházeli uličkou mezi svými známými a blízkými, kteří se na ně usmívali a házeli lístky bílých růží a rýži. Uruha trochu zavrávoral, ale Aoi ho přidržel.
"Nebuď nervózní." Zašeptal, když v jeho těle ucítil napětí. Uruha se uvolnil, ale v duchu proklínal svoje boty a dával svojí sestře za pravdu. Došli až k oddávajícímu a ten začal předříkávat svoji řeč. Pak se každého zvlášť zeptal otázkou, na kterou byla vždy odpověď "ano". Vyměnili si prstýnky. Ty nádherné prstýnky z drahého kovu.
"A tímto vás prohlašuji za manžele, dejte si první manželský polibek." Aoi Uruhovi zvedl závoj, vzal ho kolem štíhlého pasu a dlouze ho políbil na rty. V tu chvíli cvakali foťáky jako o život. Když se od sebe odtáhli, svatební hosté dostali prostor pogratulovat jim. Až mezi posledními přišla Uruhova sestra se slzami v očích a rozmazaným líčením. Uruha jí setřel slzu z tváře se slovy: "Nebreč, vždyť nikdo neumřel.."
Když obřad skončil, všichni šli do nedalekého penzionu, který si před tím pronajali. Stoly byly vyzdobené a u každého bylo jméno. Podávalo se několik chodů a pak šli všichni do sálu a Aoi s Uruhou měli první tanec. Všichni se kolem nich shromáždili v kroužku, hrála živá hudba a oni dva byli naprosto úžasní. Dobře si to nacvičili! Pak se četli přáníčka, rozbalovaly svatební dary, krájel se ten skvostně vypadající třípatrový dort a až nastal večer a všichni byli unavení a chyběla jim síla tancovat, odcházeli do svých pokojů a usínali. Odešli i Uruha s Aoim, ale ti rozhodně neměli v plánu jít ještě spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pukky | Web | 13. listopadu 2010 v 12:01 | Reagovat

OH MY GACKT!!!
D-O-K-O-N-A-L-O-S-T !!
Chcem další! další, Další, DALŠÍ!!!!

2 | Web | 13. listopadu 2010 v 13:48 | Reagovat

Ó né, Uruho, tohle mi nedělej... proč jseš jenom tak zatraceně krásnej...?
Jsem zvědavá, co asi budou dělat...*mrk mrk*

3 Pukky | Web | 13. listopadu 2010 v 14:17 | Reagovat

[2]: No hádej... Aoi si bude hrát na ďábla...

4 Nashime | Web | 13. listopadu 2010 v 15:26 | Reagovat

[3]: Hrát? Mno dovol! On dábel přece je!

5 Aisu | Web | 13. listopadu 2010 v 17:03 | Reagovat

nyááá to je roztomilý....
[4]: jo to je pravda XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama