Na vždy spolu III.

14. listopadu 2010 v 10:12 | Nashime Gaze Tokio Kouyou |  Fan Fiction
Tak a je tu poslední díl! Samozřejmně nejdelší, s tou hlavní scénou! XD Užijte si to! Snad se bude líbit...


Vešli do pokoje. Konečně byli úplně sami… tahle noc patřila jenom jim.
Uruha si rychlostí blesku sundal ty jeho boty, už to v nich nemohl vydržet. Hrozně ho bolely nohy a když došlápl na studenou dlažbu v chodbě, krásně se mu ulevilo. Aoi se usmál a přistoupil k němu. Uru se k němu přitiskl.
"Jsem tak šťastný…" zašeptal a zadíval se mu do očí.
"To já taky… miluju tě." Odpověděl a políbil ho na rty. Společně došli do ložnice. Ten apartmán byl hodně velký a luxusní. Uprostřed pokoje stála obrovská manželská postel… opravdu obrovská! Jako letiště. Měla tmavě červené a krémové povlečení. Uru se svalil na Aoiho a oba na ni spadli.
"Není ti v tom korzetu těsno?" zeptal se provokativně a naklonil se k Uruhovi. Jedním ladným pohybem rozvázal mašličku v zadu za krkem a pak zdolával všechny stehy na korzetu až ho rozepnul úplně celý. Nečekal a odepnul mu i vlečku a na konec z něj stáhl tu sukni o několika vrstvách. Líbal ho po celém těle a Uruha slastně přivíral oči, ale začínalo mu vadit, že on je jen ve spodním prádle a Aoi úplně oblečený. Rozepnul mu tedy sako a pak i bílou košili. Povolil mu kravatu, ale nesundal mu jí. Převalil se na něj a dobýval si jeho tělo z pod oblečení. Seděl na Aoim obkročmo a svíral jeho boky svými stehny, při čemž rukama hladil jeho bělostnou hruď a líbal ho na rty. Slezl z něj a začal mu svlékat i kalhoty. Nejdřív zpacifikoval knoflíček a pak i zip a celé kalhoty mu stáhl o kousek níž. Strčil ruku do jeho boxerek a Aoi to už nevydržel a tiše zavzdychal. Uruha mu kalhoty sundal úplně, sehnul se k němu a líbal ho na ploché bříško. Postupoval čím dál níž až k lemu jeho spodního prádla. Aoi ho ale zarazil a vstal z postele. Uruha se na něj nechápavě podíval. Jeho manžel mu podal ruku a spiklenecky se usmál a mrknul na něj. Uru se ho chytil a byl tažen do koupelny, kde byla velká rohová vana. Aoi pustil vodu a zabránil jejímu odtoku špuntem. Posadil se na její okraj, mírně naklonil hlavu na stranu a upřeně se na Uruhu zadíval. Ten k němu udělal krok a chytil ho kolem pasu. Namáčkl se na něj a Aoi zavrávoral, zhoupl se dozadu a spadl do vany. Samozřejmě Uruha to udělal nechtěně, pročpak by svého miláčka házel do vany když měl na sobě ještě kus oblečení?!
No ale vždyť jemu to bylo jedno. Aoi se tedy úplně svlékl a do vody nalil koupelovou pěnu. Uru si k němu zalezl a setřel mu z tváře rozmazanou tužku na oči. Vana už byla plná a tak nohou stiskl kohoutek směrem dolů aby tekoucí vodu zastavil. Položil hlavu na Aoiho hruď a poslouchal jeho srdce. Ten ho hladil ve vlasech, které mu vlhkem zplihly a měl je ještě delší než před tím.
"Vzpomínáš si ještě na den kdy jsme se potkali?" zeptal se ho a Uruha přikývnul.
"Jak jsi mě zachránil, když mě ve škole šikanovali… když mě byli starší kluci a najednou ses objevil ty a rozehnal je… už tehdy jsem se do tebe zamiloval zlato." Uru přejížděl Aoimu chodidlem po noze a stále se opíral o jeho hruď.
"Tak to jsme na tom byli stejně… vždycky ses mi líbil a vždycky budeš." Políbil ho do vlasů. Uruha se odtáhl a mlčky s úsměvem se na něj díval.
"Jsi nádherný…" prolomil slovy tu chvilku napětí. Aoi se také usmál, ale tak sladce! Uru si vzal žínku a na ni kápnul sprchový gel s vůní lotosového květu. Začal něžně třít Aoiho záda. Odhrnul mu vlasy a líbal ho vzadu na krku. Pak mu voňavé mydlinky spláchnul a jejich role se otočily. Aoi si na dlaň nanesl šampon a umýval mu vlasy. Uruhovi se to moc líbilo. Když pak skončili, váleli se v chladnoucí vodě z které už i pěna vyprchala a vroucně se líbali.
"Už je mi zima." Poznamenal Aoi když se od něj odtáhl.
"Tak půjdeme ven ne?" Uruha už lezl z vany, osušil se ručníkem a zahalil své nahé tělo měkkým bílý županem. Aoi udělal totéž a pak nečekaně vzal Uruhu do náručí a s vynaložením všech sil ho odnesl na postel. Uru zůstal ležet tak jak ho položil, nechal Aoiho dělat si s ním co chce, byl jen jeho. Aoi mu rozvázal župan a začal ho líbat na krku a postupoval až dolů přes bříško a pak "něco" přeskočil a laskal jeho dokonalá stehna a směřoval zase výš. Už byl skoro u svého cíle. A když se k němu dostal, olízl ho po celé délce. Uruha hlasitě zavzdychal a všechny jeho svaly se napjaly. Aoi pokračoval. Chvíli si s ním něžně hrál a pak ho vzal celého do pusy a začal tvrdě přirážet. Zase ho pustil a jemně použil zuby a pak se přisál na jeho špičku.Uruha šílel. Právě měl pocit, že se jeho tělo rozletí na milion kousíčků. Zhluboka se nadechl a náhle vyvrcholil přímo do Aoiho úst při čemž hlasitě zasténal. Chvíli nebyl schopný vůbec ničeho. Aoi si olízl rty a svůdně se na Uruhu podíval. Ten přivřel oči a slyšitelně se nadechl. Aoi ho ještě políbil v podbřišku a pak ho otočil tak, aby ležel na břiše. Špičkou prstu se dotkl
Uruhova otvoru a pak mu ho tam pomalu zavedl. Přidal další prst. Uru rval prostěradlo. A pak ještě třetí a jemně ho roztahoval. Ještě chvíli to dělal a pak, až usoudil, že je dostatečně připravený z něj prsty vyndal a odtáhl se pro lubrikační gel aby Uruhovu bolest zmírnil na minimum.
Pomalu a s nenásilnou opatrností do něj vnikal. A už v něm byl celou délkou. Chvíli zůstal bez hnutí a pak slabě přirazil a jeho pohyby byly čím dál procítěnější, delší a rychlejší. I přes všechnu tu slast byl však Uruha schopen vnímat
bolest zad, která ho trápila díky této poloze. Naznačil to Aoimu a on ho nechal lehnout si na záda. Dal si jeho nohy na svá ramena a znovu do něj vnikl. Oba byli na vrcholu slasti. Aoi prudce vyvrcholil do Uruhových útrob. Všechny jeho svaly se napjaly, prohnul se v zádech a roztřásl se. Aoi ještě několikrát tvrdě přirazil a pak z něj vystoupil a lehl si vedle něj.
"Jsi úžasnej…" zašeptal Uruha a pohladil ho po tváři. Aoi ho k sobě přivinul a líbal ho na rty.

Bylo něco kolem čtvrté hodiny ranní. Jejich rozpálená těla chladla a oba v obětí usnuli. Byli naprosto vyčerpaní po celém dnu a hlavně po tomto vášnivém aktu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pukky | Web | 14. listopadu 2010 v 10:31 | Reagovat

OH-MY-GACKT!!
D-O-K-O-N-A-L-O-S-T!!
Tak to byl nářez! I když já osobně čekala, že si to rozdaj v tý vaně... XD /Já nejsem vůbec perverzní...*nevinně si pohvizduje*/

2 | Web | 14. listopadu 2010 v 10:33 | Reagovat

....Tak tohle mě naprosto odrovnalo...*dead*...awww...
Jenom bych chtěla poznamenat jednu nepatrnou věc - Navždy se píše dohromady

3 Tomoko "AruSh" Kotone | Web | 14. listopadu 2010 v 11:22 | Reagovat

*Chcííííp* Jo jo... nevždy se píše dohromady... asi budu tomuhle blogu místo článků dělat gramatickou korektorku :) By mě to i bavilo... (Máme úroveň, že ano...)

4 Pukky | Web | 14. listopadu 2010 v 11:24 | Reagovat

[3]: To bys měla, ale opovaž se dívat na ty moje slashe, páč to se gram. chIbama jen hemží...

5 Karii Sumire | Web | 14. listopadu 2010 v 19:49 | Reagovat

ummm...Dokonalost...*__*..*rozsypala se na milión kousíčků*
[1]: ehmm...taky sem si to myslela...xD

6 Aisu | Web | 15. listopadu 2010 v 18:42 | Reagovat

nyááá kawaii.... taková romantika XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama