Pukkyn yaoi no.3, díl 18.

4. listopadu 2010 v 18:24 |  Pukkyn yaoi
A další díleček. Takový trochu smutný no...
Pěkné počteníčko...

Chytil ho za ruku a přehodil přes ně deku. Reita se vedle něj schoulil a položil si hlavu na jeho hrudník a usnul.
"Pánové, už jdeme!" vzbudil je čísi hlas. "Uh… Neruším?" zeptal se pobaveně Aoi, když spatřil Uruhu a Reitu, v jedné posteli a ještě ke všemu pod jednou dekou. "Ne." Zamručel Uruha a pokrčil jednu nohu, což způsobilo, že se téměř celá odkryla. Aoi se perverzně zašklebil, ale dál už nic neříkal. "Reito, vstávej." Budil ho. Reita otevřel oči a zamžoural do jeho usměvavého obličeje. "Už jdeme." Řekl a natáhl na sebe kalhoty. "Zase křepčit na pódiu." Poznamenal sarkasticky Reita a natáhl na sebe hedvábný župan, který nedávno dostal od Uruhy. Odešel do koupelny si něco udělat s vlasy a Uruha na sebe mezitím natáhl košili. Za pár minut sešli dolů, kde na něj čekal Kai s Rukim a za chvíli se dopravil i Aoi, takže mohli vyrazit do maskérny.
*O pár měsíců později*
Čekal je poslední, závěrečný koncert, zase zpět v Tokiu.
Všichni již byli unavení, takže se těšili, až to všechno zase pomine.
Reita odkládal svou kytaru na stojánek, který stál vedle Kaiových bicích. Bylo mu mdlo a vůbec se necítil dobře. Motala se mu hlava, takže se raději opřel o něco, co stála za ním. Opouštěly ho síly a podlomili se mu kolena, takže se svalil na zem. Uviděl jen Aoiiho tvář a pak… nic.
Aoi se vyděsil a klekl si vedle něj a snažil se ho nějakým způsobem probudit. Aoi s Kaiem pomohli nějakým dvoum lidem, odnést Reitu do backstage.
Ruki se mezitím ujal řeči. Poděkoval fanouškům a tak. Za chvíli se vrátil Kai s Aoiem a Ruki mu podal mikrofon, jestli by k tomu něco chtěl dodat. Jediné co chtěl říct, bylo to, aby všichni drželi palce Reitovi, aby se z toho dostal.
Hned jak se rozloučili s fanoušky, Uruha odběhl do zákulisí, zjistit, co se stalo s Reitou.
"Uruho uklidni se!" okřiknul ho Aoi, když už začínal být hysterický. "Jak se mám kurva uklidnit?" vyjel na něj. "Uh…? Tak pojď." Chytil ho za loket a odvedl k autu, kde ho nastrčil na sedadlo spolujezdce. "Odvezu tě do nemocnice." "Díky." Zašeptal. Uvízli v zácpě což Uruhu krajně rozčílilo. Nervózně podupával nohou. "Bude v pořádku. Uvidíš." Snažil se ho utěšit. Bezúspěšně. "Jak to ksakru můžeš vědět?!" vyjel na něj ostře. Aoi se zalekl a dál už raději nic neříkal. "P-promiň…" vykoktal ze sebe po chvíli Uruha. "To je dobrý… Jsi vyděšený." Uklidňoval ho Aoi a poplácal ho po stehně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nashii-chan | Web | 4. listopadu 2010 v 20:46 | Reagovat

Moooc krásný Pukkynko! Chudák ReiRei...... a chudák vystresovanej Uru.... mno je to smutný.... ale líbí se mi to! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama